ספרים

הספר עוצמתחיים - החזר את העוצמה הטבעית שלך!

דני למברגר, בעל תואר שני במנהל עסקים, אשר לו שלושים שנות ניסיון בעזרה לבעלי עסקים, כתב ספר מרתק המסביר כיצד במהלך החיים אנחנו מאבדים את הדבר החיוני ביותר – את אנרגית החיים שלנו – וכיצד אנו יכולים לשקם אותה, כדי להשיג את המטרות שלנו בצורה מהירה יותר, יעילה יותר וחלקה יותר.

עלות הספר כולל משלוח – 95 ₪.

מדריך התקשורת המלא - בספר הזה נמצאים הסודות של כל עסק מצליח!

כל עסק מוצלח מבוסס אך ורק על תקשורת תקינה. בין אם מדובר בתקשורת בין מנהל לעובדים, בין עובדים לבין עצמם או בין עובדים ללקוחות, תקשורת היא הגורם החיוני שבלעדיו אף עסק לא יכול להצליח באמת. גלה את כל העקרונות של תקשורת תקינה ואיך תוכל ליישם אותם בתוך העסק שלך.

 עלות הספר כולל משלוח – 70 ₪.

שליטה והתכוונות - העצם את ההתכוונות שלך!

בתור בעלי עסק אנחנו רוצים שההתכוונות שלנו תתממש. בין אם מדובר בהתכוונות הכללית שהעסק שלנו יתפתח ויתרחב, לבין אינספור יעדים שאנחנו מנסים להגשים מדי יום – אנחנו נתקלים בהתנגדויות לא מועטות כאשר אנו מנסים להגיע ליעדים אלה. הספר "שליטה והתכוונות" מסביר כיצד להתגבר על כל ההתנגדויות בדרך להגשמה של המטרות שלנו.

עלות הספר כולל משלוח – 70 ₪.

בתור בעלי עסק אנחנו צריכים ללמוד כל הזמן. העולם שלנו משתנה באופן מאוד מהיר. זה מצריך מאיתנו למידה ללא הרף, כדי להמשיך להצליח. אך למידה היא לא תמיד תהליך נעים במיוחד. אם איננו יודעים את הכללים הפשוטים ויישומים של הלמידה, אנחנו עלולים לחוות קשיים רבים בלמידה ואפילו לנטוש את מה שאנחנו לומדים. הספר ״יסודות הלמידה״ מגלה לנו עקרונות פשוטים אך עוצמתיים שיעזרו לנו ללמוד, ומה שחשוב יותר, ליישם את מה שאנו לומדים כדי להצליח. קרא עוד >>

עלות הספר  כולל משלוח- 70 ₪.

גלה את הדרך היעילה
לשפר את המיינד שלך!

קבל מיד במייל את המדריך ליעילות המיינד!