fbpx

סיפורים אישיים של הסטודנטים שלנו

LifePower Biz קיימת כבר 30 שנה. אנו עוזרים לאנשי עסקים לגרום לשינוי אמיתי בעסק שלהם ובחייהם על ידי פיתוח היכולת העסקית שלהם.

לאורך השנים הגיעו אלינו אנשי עסקים ממדינות שונות: ארה״ב, אנגליה, גרמניה, צרפת, צ׳כיה, לטביה, וכן הלאה.

היום אני רוצה להציג בפניכם ראיון עם האורח שלנו מלטביה, קאספרס סביגליס. קאספרס הגיע אלינו בפעם הראשונה לפני כשלוש שנים. הוא היה בחור ביישן, כך הוא טוען. תוך שלוש שנים קאספרס הגיע לרמה שהוא מנהל ארבע חברות בו זמנית. לי אישית לא היה מושג איך אפשר לעשות זאת, לכן ראיינתי את קאספרס כדי להבין.
צפייה נעימה.

אביב פז

LifePower Biz קיימת כבר 30 שנה. אנו עוזרים לאנשי עסקים לגרום לשינוי אמיתי בעסק שלהם ובחייהם על ידי פיתוח היכולת העסקית שלהם. לאורך השנים הגיעו אלינו אנשי עסקים ממדינות שונות: ארה״ב, אנגליה, גרמניה, צרפת, צ׳כיה, לטביה, וכן הלאה.

איציק אלון הוא מאמן לשיפור הבריאות והאנרגיה, מנטור ומרצה, מחבר הספר 'האדם האנרגטי'. לאיציק היו כישורי תקשורת מעולים עוד לפני שהוא הגיע אלינו. בראיון שערכתי עם איציק, הוא ציטט את שחקן הכדורגל הידוע תיירי הנרי אשר אמר: ״אחד הדברים הכי טובים שניתן לעשות הוא לקחת את מה שאתה טוב בו ולעשות אותו עוד יותר טוב.״

וכך איציק עשה. בעזרת הקורס 'כישורי תקשורת למנהלים' הוא לקח את יכולות התקשורת שלו לרמה הרבה יותר גבוהה.

איציק נמצא בענף בו התחרות מאוד גבוהה. בראיון, איציק מספר כיצד הוא התגבר על התחרות, מה לפי דעתו מושך לקוחות אל בעל מקצוע אחד ולא אחר, על מכירות, על טיפול בלקוחות ועל התוצאות שהוא השיג.

צפייה נעימה.

ליצירת שינוי,

אביב פז

איציק אלון הוא מאמן לשיפור הבריאות והאנרגיה, מנטור ומרצה, מחבר הספר 'האדם האנרגטי'. לאיציק היו כישורי תקשורת מעולים עוד לפני שהוא הגיע אלינו. בראיון שערכתי עם איציק, הוא ציטט את שחקן הכדורגל הידוע תיירי הנרי אשר אמר:

יוליה אנגלין היא מהנדסת בניין עצמאית, 36 שנה במקצוע. יוליה הגיעה ל-LifePower BIZ בהמלצת חברה. להלן הסיפור שלה:

״לפני שהגעתי ל-LifePower BIZ הייתי באדישות מוחלטת. לא היה לי שום עניין בחיים. שום רצון לעשות דברים. הייתי נתקעת בבעיות שהיו מחזיקות ולא עוזבות אותי במשך זמן רב.

הרגשתי חסרת ביטחון וקינאתי באנשים אחרים. רמת התקשורת שלי הייתה מאוד נמוכה.

יוליה אנגלין היא מהנדסת בניין עצמאית, 36 שנה במקצוע. יוליה הגיעה ל-LifePower BIZ בהמלצת חברה. להלן הסיפור שלה: ״לפני שהגעתי ל-LifePower BIZ הייתי באדישות מוחלטת. לא היה לי שום עניין בחיים. שום רצון לעשות דברים. הייתי נתקעת בבעיות שהיו מחזיקות ולא עוזבות אותי במשך זמן רב.
אלכס שור הוא ראש אגף פיתוח של עדשות ראיה מתקדמות בתאגיד הבינלאומי Shamir Optical Industry Ltd. להלן הסיפור האישי שלו: ״לפני שהגעתי ל-LifePower BIZ, ניהלתי צוות של חמישה מהנדסים בשמיר. חוויתי בעיות תקשורת עם האנשים סביבי:

מדריכה בכירה של LifePower BIZ, תמי למברגר, מסיימת את נסיעת העבודה שלה, בת 30 הימים, בפריז.

העניין הוא שהסטודנטים שלנו, שחיים בפריז, לא יכלו להגיע אלינו כמתוכנן עקב ההגבלות.

למזלם, לתמי יש דרכון אירופאי, וכדי לעזור להם, היא הגיעה לפריז.

מדריכה בכירה של LifePower BIZ, תמי למברגר, מסיימת את נסיעת העבודה שלה, בת 30 הימים, בפריז. העניין הוא שהסטודנטים שלנו, שחיים בפריז, לא יכלו להגיע אלינו כמתוכנן עקב ההגבלות.

דאנקן היילס הוא הבעלים של קליניקה לכירופרקטיקה שנמצאת ליד לונדון, אנגליה.

דאנקן מגיע ל-LifePower BIZ חיפה 3-4 פעמים בשנה, למשך כשבוע.

כשדאנקן מגיע למרכז שלנו, הוא מקבל תהליכי הקשבה, ובמקביל עובר קורסים לפיתוח אישי ועסקי.

בביקור האחרון, ביקשתי מדאנקן לספר את הסיפור האישי שלו, אותו אני רוצה להציג בפניך היום:

דאנקן היילס הוא הבעלים של קליניקה לכירופרקטיקה שנמצאת ליד לונדון, אנגליה.

עופר קציר, מנהל מכירות מעל 20 שנה, סיים לאחרונה את קורס 'תקשורת יעילה' של- LifePower Biz.

 הנה מה שעופר שיתף איתנו בסיום הקורס:

״קורס 'תקשורת יעילה' הוא אולי הקורס המשמעותי ביותר שעברתי בתחום ההתפתחות האישית, תחום שאני עוסק בו בשמונה השנים האחרונות. ממש קורס משנה חיים!

בקורס יש שילוב מנצח של ידע תיאורטי עם תרגול מעשי

עופר קציר, מנהל מכירות מעל 20 שנה, סיים לאחרונה את קורס 'תקשורת יעילה' של- LifePower Biz.

איימן מצרי, בעלים של חנות התאורה D Light, הגיע ל-LifePower BIZ כאשר העסק שלו כבר הצליח מאוד.

כמובן, כמו רבים מאיתנו, איימן חיפש שיפור והתקדמות נוספים.

לא מזמן איימן סיים את הקורס ״תקשורת יעילה״.

זהו קורס המבוא הכי טוב שלנו, אותו אנו מעבירים מזה 28 שנה עם הישגים אדירים עבור הסטודנטים שלנו.

הקורס מורכב מ-10% תאוריה ו-90% תרגול.

הנה מה שהיה לאיימן להגיד בסיום הקורס:

איימן מצרי, בעלים של חנות התאורה D Light, הגיע ל-LifePower BIZ כאשר העסק שלו כבר הצליח מאוד.

אילנה משלזון, בעלת משרד לאדריכלות ועיצוב פנים, קיבלה את תהליכי ההקשבה של LifePower Biz. בעזרתם אילנה עברה שינוי משמעותי בחייה.

אילנה מספרת:

"הגעתי ל-LifePower Biz לפני שנתיים נורא סקפטית, "מה כבר יכולים לתת לי פה?", "מה אני יכולה לעבור כאן?".

אני נורא שמחה שהחלטתי לנסות. הלימודים ותהליכי ההקשבה הביאו אותי למקומות חדשים. אני מרגישה היום הרבה יותר יציבה בכל המישורים בחיי. העסק שלי מתנהל טוב יותר, התקשורת שלי השתפרה, יותר קל לי להשיג את המטרות שלי, ועיניי נשואות קדימה לעבר ההמשך.”

אילנה משלזון, בעלת משרד לאדריכלות ועיצוב פנים, קיבלה את תהליכי ההקשבה של LifePower Biz.

אורי וילבוש איתנו מההתחלה. כן, מאז 1992 הרחוקה…

להבדיל משיטות אחרות שמבטיחות תוצאות מהירות, ״נסים ונפלאות״, השיטה שלנו בנויה על עבודה יסודית, מתודית, לאורך זמן. כמו כל דבר בעל-ערך בחיים, אתה חייב תחילה להתאמץ, כדי לקבל לבסוף תוצאות. ויש תוצאות! ולרוב, רואים שיפור משמעותי לאחר תקופה לא ממושכת.

אורי הוא דוגמה טובה לכך. אחרי שלמד קורסים ראשוניים במרכז שלנו בחיפה, וקיבל תהליכי הקשבה התחלתיים, אורי עבר לחיות בארצות הברית. ב-1995 הוא הקים עסק ליבוא של שטיחי יוקרה שמרכזו בניו-ג'רזי. היום, אורי עומד בראש חברה עם מחזור שנתי של מיליוני דולרים, אשר מייבאת שטיחים מהודו ומפקיסטן ומשווקת אותם ברחבי ארצות הברית…

אורי וילבוש איתנו מההתחלה. כן, מאז 1992 הרחוקה...
איציק אלון הוא מאמן לשיפור הבריאות והאנרגיה, מנטור ומרצה, מחבר הספר 'האדם האנרגטי'. להלן הסיפור שלו: ״לפני שהגעתי ל-LifePower BIZ סבלתי מבעיית סמים. היו לי חרדות. הייתי תחת דיכוי סמוי והשפעות רעות מהסביבה שלא הבחנתי בהן אז. 

כשקבלן מערכות כיבוי האש, חגי אביתר, הגיע אל מרכז LP BIZ  לראשונה ב-2011, מצבו האישי והעסקי לא היה כל כך טוב, בלשון המעטה.

עם ההתקדמות שלו בתהליכי ההקשבה והקורסים במרכז שלנו, חגי צבר עוצמה אישית והפך את העסק שלו ממצב שלקראת פשיטת רגל, לעסק יציב ומצליח.

בראיון שערכנו איתו, חגי מתבטא ואומר ש"כולנו עוברים אותם קשיים, השאלה היא איך אנו מתמודדים איתם".

הוא מתאר את היכולת העיקרית שקיבל בלימודים אצלנו בתור יכולת "לעמוד מול דברים בנוחות, ולפתור אותם".

כשקבלן מערכות כיבוי האש, חגי אביתר, הגיע אל מרכז LP BIZ לראשונה ב-2011, מצבו האישי והעסקי לא היה כל כך טוב, בלשון המעטה.

איוונה לוסטינקובה מצ'כיה ביקרה ב-LifePower BIZ חיפה לראשונה ב-אוגוסט 2019. היא הגיעה לפי המלצתו של הידיד שלה, חניה מרקוס, שהצטרף למרכז שלנו כמה שנים קודם לכן.

במקצועה איוונה היא מתווכת. כמובן שהכלי החזק ביותר של מתווך הוא תקשורת וביטחון עצמי. ההכנסה של מתווך היא פרופורציונלית למיומנות שלו בתקשורת בין-אישית.

איוונה קיבלה תהליכי ההקשבה וקורסים במשך שבועיים. אחרי שחזרה הביתה, איוונה חוותה שיפור משמעותי, הן בעסקים שלה והן בחיי המשפחה שלה. לכן, איוונה החליטה לחזור שוב לחיפה במרץ 2019, בדיוק לפני פרוץ המגיפה. בסוף הביקור השני שלה אצלנו הקלטנו ראיון עם איוונה, בו היא חולקת את החוויות שלה משני הביקורים במרכז, ואת השינוי שהיא עברה.
הראיון הוא באנגלית, אך צירפנו כתוביות בעברית. יש ללחוץ על כפתור הכתוביות, כדי לאפשר אותן.

איוונה לוסטינקובה מצ'כיה ביקרה ב-LifePower BIZ חיפה לראשונה ב-אוגוסט 2019.
היא הגיעה לפי המלצתו של הידיד שלה, חניה מרקוס, שהצטרף למרכז שלנו כמה שנים קודם לכן.

נטלי משעל היא קוסמטיקאית כבר מזה 25 שנה. ב-15 שנים האחרונות היא בעלת קליניקה לאסתטיקה בחיפה ומאפרת מלכות יופי באופן קבוע. נטלי מספרת על הדרך הלא קלה שלה, ואיך היא התגברה על כל המכשולים…

נטלי משעל היא קוסמטיקאית כבר מזה 25 שנה.
ב-15 שנים האחרונות היא בעלת קליניקה לאסתטיקה בחיפה ומאפרת מלכות יופי באופן קבוע.

שי רוזנטל, הבעלים של משרד התיווך U נכסים מחיפה, עובד בתחום התיווך והמכירות כבר מזה 20 שנה. בשנים האלה שי עזר למאות אנשים למצוא את בית חלומותיהם. כמו כן, שי העביר הדרכות ליותר מ-50 מתווכים באזור חיפה. בראיון עם LifePower BIZ, שי מספר איך הוא עבר את הדרך מבלבול מוחלט בעסק שלו ועד להצלחה מרהיבה. לצפייה בראיון, אנא לחץ על התמונה למטה.

שי רוזנטל, הבעלים של משרד התיווך U נכסים מחיפה,
עובד בתחום התיווך והמכירות כבר מזה 20 שנה.

כשהגיע ל-LifePower BIZ, קבלן המעליות והמדרגות הנעות אורי חסין היה על סף פשיטת רגל. הוא עבד ימים וליליות, אך לא ראה שום תוצאות…

כשהגיע ל-LifePower BIZ, קבלן המעליות והמדרגות הנעות אורי חסין היה על סף פשיטת רגל.
הוא עבד ימים וליליות, אך לא ראה שום תוצאות…

יניב ברלינר, בוגר טכניון, מהנדס אלקטרוניקה, עבד שנים בתפקידים בכירים בהיי-טק. ליניב נמאס להיות שכיר. יניב החליט לפתוח עסק בינלאומי. בעזרת LifePower BIZ יניב מגשים את החלום…

יניב ברלינר, בוגר טכניון, מהנדס אלקטרוניקה,
עבד שנים בתפקידים בכירים בהיי-טק.

יכולת עסקית קובעת את עתידך.
דע מהי!